Logo YORUMLAR

 • Herşey mükemmel. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizi rahat ettirmeye çalışan bir ekip, şık odalar, lezzetli yemekler, güzel müzik... Huzurlu, keyifli, rahat ve mutlu geçirdiğimiz tatil için teşekkür ederiz.

  Dr.Deniz M

  18 Haziran 2018


 • Öncellikle HAN Otel ailesine çok teşekkür ediyoruz.Sonrasında gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebileceğimiz bir otel.
  Temizlik ve hijyen aradığımız en önemli özellikhavuz başı mükemmel kahvaltı ikramları ve sunumları çok güzel sessiz,sakin ilgi alaka süper daha ne olsun.
  Can beylere,Asuman hanıma,Kenan beye ve diğer arkadaşlara selam olsun

  Şaziye O.

  6.08.2018


 • "Where to start ? Amazing little hotel - just what doctor ordered. Total relaxation! Cannot fault the place at - Service was fantastic and food was out of this world. Chef is happy to accomondate your ever need x Honestly don't hestitate to book this place ..... BEST HOLIDAY WE'VE EVER HAD 5*"

  Gavin B.

  14.06.2018


 • "Mayısın ilk haftası, hava derimizi ısıtabilecek sıcaklıkta, puf minderdeyiz, bira içiyoruz, gaza gelip havuza giriyoruz, üşüyoruz sonra. Bir hanımız eli var herşeyde , minderde, çiçeklerde böreklerde... Akşam çalan müzikte zevk var, keyif var bizde olmayan romantizm var, egzotizm var. Mutfağa girin bakın rahatça, annem var orda da, ablam var, evim var. Televizyon yok odalarda, ona gerekte yok. Zeynep var çünkü izlenesi, muhabbetimiz var, gençliğimiz var.... Yolunuz düşerse Sarıgerme' de işiniz olursa, uğrayın han' a bi beyaz şarabını için, uyumayın ama! Oturun sabaha kadar, demiyo kimse bişey. Gelin işte buraya, burada hayat var... ZEVK, ESTETİK, KALİTE

  Dilara Ş

  19.05.2011


 • "O kadar şahane bir yerki otelin her yerinden zevk akıyor. Sanki tatile değil, benden biraz yaşça büyük ve zevklerimizin aynı olduğu bir arkadaşıma gelmiş gibi hissettim. Bu kadar güzel bir otele ve zevk sahibi insanlarla tanışmak ve böyle bir yeri görmek çok güzel. Köydeki diğer büyük otellerden ziyade burası benim favorim oldu. Bir daha buraya gelirsem kesinlikle handa kalırım. Her türlü yemek olsun, otel olsun o kadar güzel bir yerki. Hem otelin tam köyün merkezinde olması, köyün gelişimini çok etkilemiş. Zevk, estetik, kalite, desen, ince dokunuşlar, her noktada her serviste ayrı bir incelik, sevgi, özen, huzur, saadet ve mutluluk...

  Bir Han Yolcusu


 • "Gecenin bir yarısı bize kucağını açan ve bilumum opsiyonları tanıyan sevgili Han Evsahipleri herşey ama herşey için teşekkür ederiz. Işığınız hiç sönmesin ve ışıklar içinde kalın. Ayy Çok Tatlısınız Hepiniz HAYATIMIZIN EN MUTLU GÜNÜNDE

  Betül & Yusuf

  04.09.2010


 • " Hayatımızın en mutlu gününde, bir yuva sıcaklığında bizi karşıladığınız için öncelikle teşekkürler. Her yönden sıcak bir ortam olduğunu söylemek yersiz, zaten öylesiniz. Bu her yönden misafirlerinize yansıyor. Evliliğimizin ilk gecesine sizin misafirliğinizde başladık ve mutlu olduk. Gelecek yıllarda herşeyin en iyi şekilde olması dileğiyle... Tekrar Teşekkürler.

  Hasret K.

  18.11.2011


 • "Mükemmel bir otel, otel değil ev gibi. İnsanın aradığı huzuru bulabileceði, rahat insanların olduðu, rahat edilebilecek çok ender mekanlardan. Sahibi olan çift ayrı mükemmel. Sizlere ve buraya bakınca, insanın kendi hayalleri canlanıyor kafasında, çok imreniyor çok kıskanıyor. Buranın değerini bilen insanlar tarafından işletilmesi insana ev huzurunu veriyor. Mutlaka insanın sevdiği insanla gelip kafa dinleyeceği, huzur bulacağı bu mükemmel alanı yarattığınız için teşekkür ederim. Birgün (en kısa zamanda) tekrar gelmek dileğiyle...Sevgiler BURADA HAYAT VAR

  Bir Han Yolcusu

  08.05.2012


 • " İnsan hayatina renk katan anlar vardır. Bu anlar bir ömür boyu unutulmaz,hatıralar bırakıyor. Hayatımın ilk yalnız tatilini geçirdiğim bu otel, bu CAN insanlar benim hayat yolculuğumun en renkli anlari olacak. Sizler iyi ki varsiniz, iyi ki kendi enerjinizle donattığınız bu oteli var ettiniz ve ben burada üç gün geçirebildim. Sevdim, sevildim ve tatlı Zeynep' imi doyasıya öpebildim. Kocaman sevgilerimle, dualarımla kalın. Hepinizi kocaman öpüyorum. IŞIĞINIZ HIÇ SÖNMESIN..

  - Yrd.Doç.Dr. Gülay B. & Doç.Dr.Yalçın B.


SİZİ ARAYALIM 0 532 134 01 44